
Бланки "Накладні" самокопувальні формат А-5 Картон (1 пачка)
92,61 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000014266
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бланки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Друк малюнка | Да |
| Область застосування | Канцтовари |
| Ширина | 14см |
| Матеріал виробу | Папір |
| Тип | Папір |
| Довжина | 20см |
| Розмір зовнішній | 200мм*140мм*5мм |
| Форма | Прямокутна |
| Типорозмір | A5 |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Висота зовнішня | 0.5 см |
| Матеріал(особливості) | самакопирующие |
| Колір виробу | Білий |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92,61 ₴

