
Бланки "Счет офіціанта" самокопіювальні формат А-6 (1 пачка)
45,30 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000001094
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бланки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Друк малюнка | Да |
| Область застосування | Канцтовари |
| Ширина | 13,5 см |
| Матеріал виробу | Папір |
| Тип | Папір |
| Довжина | 19,5 см |
| Розмір зовнішній | 195мм*135мм*5мм |
| Форма | Прямокутна |
| Типорозмір | A6 |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Висота зовнішня | 0.5 см |
| Колір виробу | Білий |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45,30 ₴/пач

