
Елемент живлення (батарейка) Таблетки Suncom 2032 (А5) (5 шт.)
44,80 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011479
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елемент живлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | CR2032 |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Харчування для електроприладів |
| Матеріал виробу | Літієві |
| Розмір зовнішній | 20мм*5мм |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Форма | Кола |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Висота зовнішня | 0.5 см |
| Діаметр | 2 см |
| Матеріал(особливості) | Літієві |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Модель | CR |
| Напруга | 3W |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44,80 ₴/пач

