Свічка велика в коробці 24 см
Свічки чудово справляються з усіма покладені на них функціями. Свічки - це незамінне джерело світла, вишуканий елемент декора і відмінний доповнення для вашого свята.
Переваги господарських свічок з:
- низька вартість;
- якісний фітиль для швидкого підпалювання;
- необмежений термін придатності;
- відсутність барвників
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Декорація приміщення, прикраса |
| Матеріал виробу | Парафін |
| Тип | Свічки |
| Розмір зовнішній | 240мм*20мм |
| Кількість в ящику | 35шт |
| Форма | Свічки |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Висота зовнішня | 24см |
| Діаметр | 2 см |
| Колір виробу | Білий |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴/упаковка




