
Чашка 16/16/8 NGЧ-025 (12 шт)
216,94 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010578
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бумажний подарунковий пакет під чашку. Розмір: 16*16*8sм, крейдяний папір з глянцевою ламінацією. Ціна визначається за упаковку - 12шт одного виду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 8см |
| Довжина | 16см |
| Кількість в упаковці | 12шт |
| Матеріал виробу | Поліетилен низького тиску (ПНД) |
| Область застосування | Повсякденна |
| Друк малюнка | Новорічна тематика |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Пакет |
| Тип ручки | Канатики |
| Товщина | 100 мікрон |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 16см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216,94 ₴/пач




