
Мочалка для посуду 5+1 ( Максі) рефленая поверхню (1 пач.)
23,85 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004867
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонні губки відмінно підходять для миття посуду, раковин і кухонних меблів. Виріб виготовлений з пористого поролону, який сприяє утворення густої піни.
Наявність спеціальної абразивної фібри дозволить вам легко і ефективно відчистити забруднення. Губки зручного розміру і ергономічної форми можуть використовуватися з миючими засобами або без них.
Розмір однієї мочалки Довжина(9,8 см) Ширина(6см) Висота(2,7 см) 18плотность в упаковці п'ять плюс одна штука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,7 см |
| Довжина | 18 см |
| Кількість в упаковці | 5+1шт |
| Кількість в ящику | 60 уп |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 180мм*92мм*57мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тип | Мочалка |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 9,2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23,85 ₴/пач

