
Пакет із пластиковою ручкою розмір 40х40 "Камелія" без ручки (10 шт)
177 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000007183
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет із пластиковою ручкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Друк малюнка | абстракція |
| Область застосування | Для зберігання або перенесення предметів в руках |
| Ширина | 40 см |
| Матеріал виробу | Поліетилен високого тиску (ПВТ) |
| Тип | Пакети з пластиковою ручкою |
| Розмір зовнішній | 400мм*400мм |
| Форма | квадрат |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Висота зовнішня | 40 см |
| Матеріал(особливості) | ручка окремо, кріпиться самостійно |
| Товщина | 90 мікрон |
| Колір виробу | світлий |
| Тип ручки | пластмасова ручка , додатково прикріплюється |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177 ₴/пач



