
Мочалка для миття посуду 5шт ( Максі) Харків СИР (1 пачка)
30,45 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004865
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонні губки з великопористого поролону
Використовується для миття посуду, раковин, кухонних меблів та іншого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Ширина | 9,7 см |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Тип | Мочалка |
| Довжина | 17,7 см |
| Розмір зовнішній | 177мм*97мм*68мм |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Висота зовнішня | 6,8 см |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30,45 ₴/пач




