
Мочалка для Авто Восмерка Велика (1 пач.)
42,15 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004895
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для багатьох людей процедура прийняття ванни або душа є обов'язковим щоденним ритуалів, в процесі якого можна насолодитися розслаблюючими властивостями води, позбавитися від стресу, накопиченого напруги і негативних емоцій. Після прийняття водних процедур можна відчути приємну невимушеність, легкість, відчуття повного спокою. Ранковий душ допомагає остаточно прокинутися, підбадьоритися і набратися сил.
Для того, щоб водні процедури були максимально ефективними і приємними, можна скористатися цією чудовою губкою. Вона виготовлена з якісного нейлону, добре спінюють косметичні засоби, дарує м'які і ніжні відчуття. Красива забарвлення заряджає гарним настроєм і робить прийняття душу ще більш приємним.
Спосіб застосування: нанесіть на мочалку очищаючий засіб, а потім акуратно помийте ваше тіло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 17 см |
| Довжина | 25.5 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 6 см |
| Кількість в ящику | 30 уп |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 255мм*170мм*60мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Тип | М'яка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42,15 ₴/пач

