
Крафтовий пакет паперовий розмір 22х5х38 білий 100 штук
147 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000002800
Пакет паперовий білий
Паперові пакети - це зручна та екологічно чиста альтернатива пластиковим пакетам, які часто використовуються для покупок та зберігання різних товарів. Паперові пакети виготовляються з паперу, що переробляється, і можуть мати різні розміри і форми залежно від потреб користувачів. Вони легкі та інше, що дозволяє зручно транспортувати продукти та інші предмети.
Паперові пакети можуть бути різноманітно оформлені: прикрашені логотипами, написами або малюнками. Вони не лише для покупок, а й для зберігання домашніх речей чи подарунків. Паперові пакети є екологічно чистішими, оскільки вони легко розкладаються в природі і не завдають шкоди навколишньому середовищу. Вони також можуть перероблятися для повторного використання, що робить їх ще більш привабливими та екологічно безпечними.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Область застосування | Упаковка продуктів |
| Ширина | 22 см |
| Матеріал виробу | Папір |
| Довжина | 38см |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Колір виробу | Білий |
| Глибина | 5 см |
- Ціна: 147 ₴/пач




