
Мочалка "Жорстка" (а5)(Харків) (6 шт)
65,10 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006374
+380 (95) 571-29-93
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонні губки відмінно підходять для миття посуду, раковин і кухонних меблів. Виріб виготовлений з пористого поролону, який сприяє утворення густої піни.
Наявність спеціальної абразивної фібри дозволить вам легко і ефективно відчистити забруднення. Губки зручного розміру і ергономічної форми можуть використовуватися з миючими засобами або без них.
Розмір однієї мочалки Довжина(14см) Ширина(9см) Висота(5см) 22плотность в упаковці п'ять шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 8,5 см |
| Довжина | 24,5 см |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Кількість в ящику | 25уп |
| Матеріал виробу | Поролон |
| Область застосування | Для вологого і сухого прибирання |
| Розмір зовнішній | 245мм*135мм*85мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Тип | Мочалка |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 13,5 см |
| Матеріал | Поролон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65,10 ₴/пач

